Partnerzy

aranżerzy

fotografia Bartłomieja Szułakiewicza

Bartłomiej Szułakiewicz

Kompozytor i aranżer z Tarnowa. Współpracownik wielu orkiestr dętych i big bandów z Polski i artystów cyrkowych z całej Europy. Kierownik muzyczny Tarnowskiego Chóru GOS.PL Twórca edukacyjnego kanału "Aranżeria" na YouTube. Z Big Bandem Dobczyce jest od początku, tj. od pierwszej płyty z kolędami, którą w całości zaaranżował.

fotografia Waldemara Nowakowskiego

Waldemar Nowakowski

Aranżer, dyrygent, puzonista, klawiszowiec, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach – kompozycja i aranżacja Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Jako muzyk sesyjny - puzonista i klawiszowiec gra w big bandach, orkiestrach i zespołach w całym kraju. Jest aranżerem współpracującym z wieloma big bandami, orkiestrami i zespołami w kraju i za granicą.

Jako aranżer uczestniczył w wielu projektach muzycznych, w których pisał dla takich artystów, jak: Gary Guthmann, Kuba Badach, Kayah, Piotr Cugowski, Katarzyna Cerekwicka, Mateusz Ziółko, Michał Gasz, MIUOSH, Justyna Steczkowska, Magda Steczkowska, Paulina Przybysz, Daria Zawiałow, Natasza Urbańska, Katarzyna Skrzynecka, Marcin Jajkiewicz, Natalia Kukulska, Michał Szpak, Kasia Stankiewicz, Ewa Farna, The Chance, Sabina Jeszka i inni. Pisał także dla Teatru Rozrywki w Chorzowie oraz NOSPR pod dyr. Krzesimira Dębskiego. Jest także dyrygentem Miejskiej Orkiestry Dętej w Rybniku.

Bogusław Wróblewski

Saksofonista, dyrygent, aranżer. Na co dzień pracuje w Orkiestrze Wojskowej w Lublinie jako muzyk solista-saksofon altowy. Współpracuje też z Teatrem Muzycznym w Lublinie jako saksofonista (od sopranu po baryton) oraz aranżer. Jest autorem aranżacji do musicalu "Hallo Szpicbródka" oraz koncertów np.: "Czy można w taką noc zakochać się" czy "Od Opola do Sanremo". Jest też autorem wielu aranżacji między innymi na big-bandy, orkiestry dęte, orkiestry cyrkowe i kwartety saksofonowe. Współpracuje z ruchem amatorskim jako dyrygent i aranżer, prowadzi też swój big-band i kwartet saksofonowy.

Studia nagrań

logotyp studia B&B Records

B&B records

B&B records powstało w 1994 roku. Jest to wolnostojący budynek zaprojektowany i zaadoptowany do realizacji nagrań najwyższej jakości. Naszymi klientami byli m.in.: Anita Lipnicka i John Porter, Filharmonia Krakowska, Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, Chór i Orkiestra AGH, Biblioteka Polskiej Piosenki, Lombard, Marek Bałata, Krzysztof Ścierański, Organ Spot, Fusion Strings, Cellostrada, Albion, Rifformacja, Dave Nilaya, Dorota Oleszkowicz, Maks Band, Nowy Folder, Millenium, Jacek Królik, Steve Logan, Paweł Mąciwoda, Jarosław Śmietana, Mateusz Ziółko, Mateusz Mijal, Justyna Kmieć, Szczep Szarej Siódemki, Rewind, Totem, Cracow Cover Band, Inkwizycja, Chór Ziarenko, Orkiestra Dęta z Podstolic, Ethnos Ensamble, Thunderation, Apple Fields, Backstage Pass, kapela Żarnowiacy, Rewind, Big Band Dobczyce, Verda, KSHMR, Michał Łanuszka, Jacek Kochan i wielu innych...

W studiu zrealizowanych zostało również wiele nagrań orkiestr czy chórów.

www.studiobbrecords.com

Studio Z

Studio specjalizuje się w sesjach wykonywanych bezpośrednio u klienta. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować wysoką jakość nagrań i profesjonalny dźwięk zarejestrowany w najtrudniejszych warunkach. Główny system rejestracji opiera się na urządzeniach czołowej marki RME przy wykorzystaniu oprogramowania Steinberg Cubase. W naszej ofercie znajdują się kompleksowe usługi produkcji dźwięku od rejestracji, przez miks oraz mastering aż po projekt okładki wraz z tłoczeniem płyt.

www.studioz.pl